ردیاب آنلاین خودرو
اخبار و تکنولوژی روز دنیا


ردیاب آنلاین خودرو

برای استفاده ازردیاب خودرو که ابعاد آن در حد یک گوشی تلفن همراه است، باید آن را با یک سیم کشی بسیار ساده در خودرو به صورت مخفی نصب نمود. سپس عملیات ردیابی خودرو در هر زمان و با اراده شما امکان پذیر خواهد بود .

به منظور راه اندازی و استفاده از سیستم ردیابی آنلاین خودرو، باید یک سیم کارت داخل دستگاه ردیاب قرار گیرد و سپس ردیاب به خودروی متصل گردد.

بدین وسیله ، در هرموقعیت زمانی و مکانی قادر به ردیابی آنلاین خودرو مورد نظر خود خواهید بود. این دستگاه با کمک اینترنت سیم کارت ، موقعیت جغرافیایی اتومبیل مورد نظر را به سرور رادشید ( که آدرس آن در اختیار صاحب خودرو قرار می گیرد) ارسال می نماید.

علاوه بر این ، سیستم ردیابی آنلاین خودرو از طریق سیم کارتی که داخل آن قرار گرفته ، کلیه اطلاعات جغرافیایی مرتبط با موقعیت اتومبیل را به شماره مالک اتومبیل به صورت پیامک ارسال می کند .

در صورت خروج خودرو از محل پوشش دکل های مخابراتی نیز، عملیات ردیابی آنلاین خودرو امکان پذیر خواهد بود. چرا که حافظه قرار گرفته داخل ردیاب کلیه اطلاعات را ثبت می نماید تا به محض رسیدن اتومبیل به منطقه ای تحت پوشش آنتن های مخابراتی ، این اطلاعات را برای کاربر ارسال نماید.

مزایای ردیاب خودرو :

اولین و مهم ترین مزیت نصب و استفاده از سیستم ردیاب آنلاین خودرو اطلاع از محل قرارگیری خودروی مورد نظردر هر زمان از شبانه روز و در هر مکان است.

یکی دیگر از فواید ردیابی آنلاین خودرو ، مدیریت وسایل حمل و نقل عمومی است. به عنوان مثال اتوبوس های بین شهری ملزم هستند مسیرهای مشخص شده را در حداقل زمان تعیین شده ای طی نمایند. این قانون به منظور حفظ سلامت مسافران و جلوگیری از رانندگی با سرعت غیر مجاز توسط رانندگان اتوبوس بین شهری وضع گردیده است.

با این حال بسیاری از رانندگان سرعت مجاز را رعایت نمی کنند و برای آنکه زودتر از زمان تعیین شده به مقصد نرسند، در یک استراحتگاه به مدت طولانی توقف می نمایند. با نصب سیستم ردیابی آنلاین خودرو ، این امکان برای مدیریت ناوگان حمل و نقل وجود دارد که رانندگان خاطی را شناسایی نماید.

فایده دیگر ردیابی آنلاین خودرو، ارتباط با پلیس راهنمایی و رانندگی و پلیس بزرگراه به منظور یافتن خودروی مجرمان و برخورد قانونی با آنان است.

یکی دیگر از فواید استفاده از سیستم ردیابی آنلاین خودرو ، هنگام سرقت اتومبیل است که جایگاه اتومبیل به سرقت رفته را ، به پلیس و مالک خودرو نشان می دهد. علاوه بر آن ، سیسم ردیابی آنلاین خود رو با اتصال به آژیر همانند یک دزدگیر ماشین با وسعت آنتن دهی در سطح کشور عمل می نماید. همچنین می‌تواند تمامی اتفاقات خودرو مانند تحریک سوئیچ را نیز به مالک خودرو ارسال نماید.

نکته ی جالب درمورد این سیستم این است که مالک خودرو با بهره گیری از سیستم ردیابی آنلاین خودرو، در هر نقطه ای از دنیا و در هر زمانی می تواند اتومبیل را با ارسال یک پیامک خاموش نماید.!

سایت دی وی دی فابریک عرضه کننده سیستم ردیاب خودرو ، در خدمت شما خریداران گرامی است.

برای اطلاع از قیمت و نحوه ی نصب ردیاب با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.

سایت دی وی دی فابریک عرضه کننده مانیتور تصویری و پخش فابریک خودروست که برای خدمت رسانی بیشتر به خریداران خود برخی لوازم جانبی خودرو را نیز عرضه می کند.


 

 

زیر قیمت بازار بخرید  09123062027