آینه بغل خودرو

 

یکی از مهمترین ارکان برای بالا بردن امنیت خودرو، آینه بغل است که از طریق کاهش نقاط کور در اطراف خودرو باعث ایجاد دید نسبتا کامل در اطراف خودرو می گردد.آینه خودروها آسیب پذیرند و به راحتی صدمه می بینند. گاهی اوقات می توان با تعمیر آینه ماشین در هزینه ها صرفه جویی کرد ولی گاهی هم باید آینه را تعویض کرد.

در خودروهای جدید از آینه بغل های مدرن استفاده می شود اما آینه های مکانیکی در اغلب خودروهای ایرانی کاربرد دارند.هر آینه بغل خودرو دارای اجزا و قسمت‌های مختلفی است:

قاب آینه: در هر دو نوع آینه‌های مکانیکی و مدرن، قاب یک قسمت اصلی محسوب می‌شود. در آینه های مکانیکی نوع اول قاب آینه ثابت و بدون انعطاف است اما شیشه داخل آن قابلیت تنظیم شدن دارد. این قسمت آینه از کائوچو یا پلاستیک فشرده ساخته می‌شود. رنگ و طرح‌های مختلفی دارد و با توجه به طراحی خودرو، در ابعاد گوناگونی ساخته می‌شود. قاب‌های آینه در انواع راهنمادار با پوشش کروم یا انواع ساده قابل خرید هستند. در خوددروهای مدرن بیشتر حالت راهنمادار هستند.

شیشه آینه: بسته به نوع طراحی هر خودرو، در آینه بغل آن از انواع شیشه‌های جیوه اندود شده استفاده می‌شود. این شیشه برای دید دادن به راننده به کار می‌رود و از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. در دو نوع ثابت و متحرک طراحی می‌شود.

موتور الکتریکی آینه: در آینه‌های بغل مدرن برای دوران و تنظیم کردن آینه از دو الکتروموتور کوچک استفاده می‌شود.

گرم کن: در داخل آینه‌های مدرن از یک گرم کن برقی استفاده می‌شود تا شیشه آینه در فصول سرد یخ نزند.

سنسورهای هشدار: این سنسورها در آینه‌های بغل مدرن، در زمان نزدیک شدن خودرو به اشیا یا دیوار و جدول به راننده هشدار می‌دهند. همین مساله ایمنی خودرو را تا حد زیادی بالا می‌برد.

راهنما: یک چراغ کوچک است که در پشت آینه یا زیر آن نصب می‌شود و به راننده علامت می‌دهد.

کنترل برقی: زاویه دید آینه را به صورت برقی تنظیم می‌کند. این قابلیت در آینه‌های بغل مدرن وجود دارد و به راننده کمک می‌کند در پیچ‌ها راحت‌تر دید داشته باشد.

سایت دی وی دی فابریک نماینده ی برندهای WINCA ,PORONI و Motevo انواع مانیتورهای داخلی و خارجی را عرضه می کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر از مشخصات و کارایی هر یک از مانیتورهای خودرو با شماره های موجود در سایت DVD فابریک تماس حاصل نمایید.

کارشناسان ما آماده اند تا پیش از خرید محصول مورد نظر ،اطلاعات مورد نیاز را بطور رایگان به شما عزیزان ارائه دهند.

DVD فابریک در جهت جلب رضایت شما عزیزان ، کار نصب مانیتورها را در محل کار یا درب منزل با 30 درصد تخفیف انجام می دهد.

 


با اطمینان و ایمن زیر قیمت بازار بخرید  09123062027