دوربین 360 درجه خودرو
اخبار و تکنولوژی روز دنیا


دوربین 360 درجه خودرو

4 دوربین 360 درجه ، زیر آیینه های بغل خودرو یا بر روی سپرهای جلویی و عقبی نصب می شوند وبه راننده کمک می کنند تا راننده دورتادور خودروی خود را هنگام پارک کردن ببیند و یا برای عبور از کوچه های تنگ و باریک بتواند بدون خطر و ایمن عبور کند.

دوربین 360 درجه به شما این امکان را می دهد که بدون پیاده شدن از خودرو، قسمت های  اطراف آن را مشاهده کنید.

دوربین 360 درجه دید بسیاردقیقی دارد .این دوربین ها بر روی خودروهای داخلی و خارجی قابل نصب هستند اما بعضی خودروسازان بعنوان آپشن از آن استفاده می کنند.این دوربین نمایشگر 3 اینچی دارد و می تواند ویدئوهای 360 درجه را با کیفیت 4k  ضبط کند و اطلاعات بدست آمده از حسگرها را پردازش می کند.همچنین می توان توسط این دوربین ها اطلاعات مربوط به موقعیت مکانی و سرعت راننده را نیز به تصاویر افزود.

از ویژگی های دیگر دوربین 360 درجه استفاده در هنگام پارک دوبل است که این کار را برای راننده آسان می کند.

بزرگترین مزیت این دوربین این است که می توان از راه دور ،خودروی خود را مشاهده و ردیابی کنید.همچنین در یک پارکینگ خیلی شلوغ می توانید به سهولت خودروی خود را پیدا کنید .سیستم عامل این دوربین اندروید7.1 است و شما می توانید عکس و ویدئوهای تهیه شده را در فضای مجازی به اشتراک بگذارید.

این دوربین ها به راننده این امکان را می دهد تا هنگام تصادف از خودرو تصویر تهیه کند و یا ویدئو گرفته و برای گوشی خود ارسال نماید.تمامی این تصاویر به صورت خودکار ضبط می شوند.

دوربین 360 درجه به فناوری جی پی اس مجهز شده اند که در صورتی که خودرو سرقت شود از حرکت و جایگاه خود به راننده اطلاع می دهد.

با اطمینان و ایمن زیر قیمت بازار بخرید  09123062027