مانیتور پشت سری اندروید
اخبار و تکنولوژی روز دنیا


مانیتور پشت سری اندروید

در گذشته تنها سرگرمی در خودرو گوش دادن به موسیقی از طریق کاست ها بود. با پیشرف تکنولوژی وتبدیل شدن کاست ها به سی دی ها سیستم های پخش صوتی جدیدی وارد بازار شدند. اما امروزه امکان تماشای فیلم وبازی یکی از آپشن های جدید خودروها به شمار می آیند.

مانیتورهای پشت سری با بهره مندی از بهترین قطعات و مواد و کیفیت بالای صدا و تصویر ،قابلیت نصب برنامه ها و بازی های مختلف را دارا هستند.این مانیتورها در انواع و اندازه های مختلف وسیله ای برای سرگرمی افراد بویژه کودکان را در حین سفر فراهم کرده است.برخی از این مانیتورها سیستم عامل اندروید دارند و برخی دیگر اینگونه نیستند که باید در هنگام خرید به این نکته توجه کرد.همچنین باید به مواردی دیگر هم توجه کرد مانند قابلیت بازی و بی سیم بودن دسته بازی،ورودی ها و خروجی ها ،چگونگی پخش مدیا و ثابت بودن مانیتور.

صفحه نمایش این مانیتور لمسی بوده و دارای دو پورت USB است که بوسیله ی آن ها می توان از فلش مموری استفاده کرد.همپنین با برنامه ی بلوتوث موجود در این مانیتور امکان ارسال فایل ها فراهم شده است.این دستگاه دارای نمایشکر CallerID است و انتقال لیست مخاطبان و ضبط مکالمه را داراست.همچنین دارای خروجی هدفون است.

مانیتورهای پشت سری ایعاد مختلفی دارتد که باتوجه به ابعاد پشت صندلی می توان مدل موردنظر را انتخاب کرد.از مزیت های مانیتور پشت صندلی کاور چرمی آن است که در مواقعی که از مانیتور استفاده نمی شود روی آن می کشند که از آسیب دیدن مانیتور در مقابل نور خورشید جلوگیریکرده و احتمال سرقت آن را کاهش می دهد.

زیر قیمت بازار بخرید  09126040675